flags est est
+372 641-7777
сryptolicense.ee

Suurim krüptovaluutalitsentside pakkuja Eestis

või registreeri end
konsultatsioonile
 • Küsimusega arvuti

  Küsige pakkumist krüptovaluuta litsentsi saamiseks meie veebisaidi kaudu

 • Kontrollnimekiri koos kommentaariga

  Saadame hinnapakkumise ja viime läbi detailse konsultatsiooni

 • juriidiline ja raamatupidamisalane tugi

  Pärast krüptolitsentsi saamise protsessi edukat lõpuleviimist oleme valmis jätkuvalt pakkuma teile juriidilist ja raamatupidamisabi.

krüptolitsentsi mees pjedestaalil
Me oleme

Turuliider
krüptovaluutalitsentside pakkumisel Eestis

See kinnitab litsentside edukat saamist
enam kui 350 ettevõttele meie abiga.

cryptolicense.ee pakub krüptoraha litsentside saamise teenuseid Eestis alates 2017. aastast.

Oleme krüptovaluutade ja plokiahela tehnoloogiate valdkonna õigus- ja konsultatsiooniteenuste turuliider, mis kinnitab, et krüptovaluuta litsentside saamine on edukas enam kui 350 ettevõttele, kellest on saanud meie kliendid.

Oleme palju aastaid pakkunud ainult professionaalset õigusabi, millel on peaaegu garanteeritud edukad tulemused. Meie juriidilisel meeskonnal on aastatepikkune kogemus rahanduse ja krüptovaluuta litsentsimise alal.

Hea meelega jagame oma kogemusi ja pakume Teile professionaalseid teenuseid krüptoraha litsentside saamiseks Eestis.

Meie abiga saate litsentsi lühikese aja jooksul ja integreerida oma ettevõtte Eesti ja Euroopa Liidu õigusvaldkonda.

 • Pakume teile professionaalset õigusabi ja täielikku tuge litsentsi hankimisel krüptovaluuta, tokenite ja muude virtuaalsete väärtuste vahetamiseks, ülekandmiseks, käibeks ja hoidmiseks.
 • Pakume teile professionaalset õigusabi ja täielikku tuge litsentsi hankimisel krüptovaluuta, tokenite ja muude virtuaalsete väärtuste vahetamiseks, ülekandmiseks, käibeks ja hoidmiseks.
 • Samal ajal pakume teile igakülgset tuge arvelduskontode avamisel pankades ja maksesüsteemides ning aitame teil lühikese aja jooksul korraldada juurdepääsu usaldusväärsete ja tõestatud krüptovaluutabürside teenustele.
 • Meie spetsialistid pakuvad teile kõiki teenuseid AML / KYC tõhusate meetmete ja põhimõtete väljatöötamise ja rakendamise valdkonnas ettevõtte tegevuses ning vajadusel koolitavad ettevõtte töötajaid selles küsimuses.
 • Meie meeskond koosneb aastatepikkuse kogemusega sertifitseeritud spetsialistidest, kellel on laialdased teadmised korporatiiv- ja finantsõiguse valdkonnas Eestis ja Euroopa Liidus.
 • Meie töötajad on IT- ja IP-õiguse valdkonna spetsialistid, oleme alati teadlikud krüptovaluutade ja plokiahela viimastest arengutest maailmas.
 • Tegutseme rangelt vastavalt kutse-eetika reeglitele ja praktiseerime individuaalset lähenemist igale kliendile.

Kogu meie klientidelt saadud teave on täiesti konfidentsiaalne ja rangelt kaitstud kolmandatele isikutele edastamise või avalikustamise eest.

Kui soovite saada nõu meie spetsialistilt või tellida meilt kõikehõlmavat teenust krüptoraha tegevuste korraldamise ja litsentsimise kohta Eestis ja EL`s, võtke meiega julgelt ühendust!

Hea meelega saame teie usaldusväärseks partneriks krüptovaluutade ja plokiahela tehnoloogiate maailmas, millega alustate oma krüptovaluutaäri Eestis võimalikult lühikese aja jooksul.

Millised võimalused

annab Eestis krüptovaluuta
litsentsi
saamine?

Eesti on üks parimaid riike krüptorahaäri avamiseks ja juhtimiseks. Krüptorahaga töötamiseks Eestis peab ettevõte hankima krüptovaluuta litsentsi, mis annab loa krüptorahaga seotud äri avamiseks ja teostamiseks.

krüptolitsentsi võimalused
 • kohver Ettevõte on kaitstud igasuguste
  kontrollide eest

  Rahapesus või terrorismi rahastamises kahtlustusest, kuna seda reguleerivad Eesti rahapesu ja terrorismi rahastamise seadused võrdsetel alustel finantseerimisasutustega.

 • müügi kasv Avage oma krüptovaluuta vahetus ostja ja müüja vahel

  Selline veebiplatvorm võimaldab virtuaalset raha seaduslikult vahetada fiat-valuutade vastu ja vastupidi või tegeleda kauplemistegevusega finantsturul, müües või ostes varasid.

 • enesekindlus Krüptovaluuta litsentsiga
  suureneb usaldus

  Krüptovaluuta litsentsi saamisega suurendab teie ettevõte tarbijate usaldust ning meelitab koostööks ligi uusi kliente ja äripartnereid.

 • mobiilimaksed Osutage krüptovaluuta või alternatiivse maksesüsteemi teenuseid

  Sellised maksesüsteemid võimaldavad vastu võtta ülekandeid krüptovaluuta kujul, nagu bitcoin, litecoin, ethereum ja paljud muud tüüpi virtuaalvaluutad, klientidelt kaupade ja teenuste eest maksmiseks.

 • pilvesalvestus Hoidke oma klientide
  digitaalsed vahendid

  Krüptolitsentsi abil on ettevõttel õigus hoida oma klientide digitaalseid vahendeid ning kasutada ülekandeid krüptovaluuta rahakotis, mis võimaldab krüptovaluutasid turvaliselt saata ja vastu võtta nii veebis kui ka väljaspool seda.

 • saanud krüptolitsentsi Eestis Ainult saadud litsents on ettevõtte
  eduka
  tegevuse võti

  Pärast riigiasutuste kontrolli läbimist ja litsentsi väljastamist omandab ettevõte oma rahatehingute seaduslikkuse, aktiivse arengu ning suurendab ka klientide ja partnerite poolt oma staatust ja usaldusväärsust.

samm-sammult krüptolitsentsi
Mida kujutab endast

Krüptolitsentsi saamise protseduur?

Varem sätestati Eesti seadusandluses kahte tüüpi litsentse

Praegu näeb Eesti seadusandlus ette ainult ühe litsentsi virtuaalse valuutavahetus- ja kauplemisteenuste osutamiseks, andes selle litsentsi omanikele tingimusteta õiguse avada ja teostada krüptoraha äri Eestis.

alates 2020. aastast

Provider of virtual currency service

Ühendab kaks krüptolitsentsi vormi üheks.

kombineeritud kriitiline litsents

Kuidas oli varem ...

 • Crypto Exchange Licence

  Krüptovaluuta vahetus, ettevõttel oli õigus vahetada
  digitaalseid valuutasid fiati vastu
  ja vastupidi.

 • Crypto Wallet Exchange

  Rahakott krüptovaluuta hoidmiseks, ettevõte haldab klientide rahakotte virtuaalse valuuta hoidmiseks.

Krüptolitsentsi saamise etapid Eestis

Kõigi vajalike tingimuste täitmiseks ja kogu litsentsi saamise protsessi edukaks lõpuleviimiseks on väga oluline spetsialiste tugi , kes on selle protsessiga täielikult tuttavad ja kellel on selles valdkonnas aastatepikkune kogemus.

 • Ettevõtte asutamine Eestis teile sobival viisil

  Saate ettevõtet registreerida nii Interneti kaudu, kasutades elektroonilist residendikaarti nii volikirja alusel kui ka notari juuresolekul. Kogu ettevõtte Eestis registreerimise protsess võtab aega vaid ühe päeva ja nõuab selleks minimaalseid kulusid. Kõiki ettevõtte asutamise teenuseid Eestis osutab meie ettevõte, mis aitab teid selles küsimuses hea meelega.

 • Ettevõtte konto avamine Eestis

  Ettevõtte konto avamine, millega teid aitavad ka meie spetsialistid, kes avavad konto mis tahes Euroopa maksesüsteemis. Teie ettevõtte pangakonto pidamine nõuab minimaalseid iga-aastaseid rahakulusid.

 • Hoiustama põhikapitali summas 2500 eurot

  Pärast seda peate ettevõtte põhikapitali hoiustama 2500 euro ulatuses. Tuleb märkida, et selle summa deposiiti saab edasi lükata, avades äriühingu ilma lubatud kapitali kasutamata. Lisaks peab äriühingu registrijärgne asukoht olema Eestis. Sellisel juhul võite küsida abi meie spetsialistidelt, kes aitavad teid kontori valikul ja rentimisel Eestis.

 • Eesti AML-i ametniku töölevõtmisel

  Järgmine etapp on Eesti AML ametniku töölevõtmisel ettevõttes, kes on rahapesu ja terrorismi rahastamise vastase võitluse nõuete täitmise spetsialist. AML-i ametniku määramine on oluline nõue krüptoraha litsentsi taotlemiseks, kuna valitsus võitleb finantskuritegude vastu kogu maailmas, sealhulgas Eestis. AML ametniku peamine ülesanne on kontrollida organisatsioone kriminaalriski ja finantskuritegude ga kokkupuutumise suhtes. Sellisel juhul pakub meie spetsialistide meeskond ka otsingu-, värbamis-, koolitus-, täiendkoolitus-, kvaliteedikontrolli- ja paljude muude teenuste teenuseid, mille leiate meie veebisaidilt või saate üksikasjalikumat teavet, võttes meiega ühendust.

 • Krüptolitsentsi taotlemine Eestis

  Seda tehakse kas elektrooniliselt, kasutades elektroonilist residendikaarti või notari või volituse alusel. Koos krüptolitsentsi taotlusega tuleb Eesti Rahandusministeeriumile tasuda 3300 euro suurune riigilõiv. Sellisel juhul saame valmistada ette kõik vajalikud dokumendid, et saaksite krüptolitsentsi taotleda. Sellised dokumendid sisaldavad peamiselt äriühingu enda kontaktandmeid (postiaadress, veebilehe aadress); ettevõtte ettevõtja andmed (nimi, sünniaeg ja -koht, telefoninumber, e-post, postiaadress); äriühingu asutamisdokumendid; äriühingu äriplaan; tõendid juhatuse liikmete ja osanike karistamatuse kohta.

  Aitame teil koguda kogu vajaliku teabe ja taotleda krüptovaluuta litsentsi oma ettevõttele Eestis. Meie abiga saate loa töötada krüptovaluutadega vaid 2 kuu jooksul.

raamatupidamisteenus
Raamatupidamisteenused

Krüptoraha firmade Eestis

Meie aastatepikkuse kogemusega raamatupidajad pakuvad teile raamatupidamistuge.

 • Õigeaegselt koostavad kogu vajaliku aruandlust

  Maksu- ja Tolliametile ning teistele sarnastele Eesti asutustele.

 • Viivad läbi täiemahulisi raamatupidamisteenuseid

  Teie krüptovaluutaettevõte jaoks, kus töödeldakse kogu teavet rahavoogude kohta vastavalt Eesti ja Euroopa õigusaktidele.

 • Annavad teile nõu maksudest ja raamatupidamisest

  Jälgime tähelepanelikult Eesti seadusandluse muudatusi ja oleme teadlikud kõigist raamatupidamisega seotud viimastest arengutest.

Kõik Eestis registreeritud ettevõtted ja krüptoraha ettevõtted peavad pidama raamatupidamisarvestust.

Sellise nõude peamine eesmärk on saada riigiasutustelt teavet ettevõtte finantsseisundi, tulemuslikkuse ja rahavoogude kohta. Sellisel juhul peab ettevõte esitama õigeaegselt kõik vajalikud maksudeklaratsioonid ja tasuma makse.

Raamatupidamise eest vastutab ettevõtte juhatus, mis võib ise raamatupidamist läbi viia, raamatupidaja palgata või tellida raamatupidamisteenust osutava ettevõtte teenust.

krüptovaluuta arvestus
krüptovaluuta äri
Nõuanded ja soovitused
Ettevõtjatele, kes alustavad tegevust krüptorahaäri valdkonnas

Praegu on krüptovaluutaäri muutumas üha populaarsemaks kogu maailmas. Üha enam ettevõtteid on hakanud looma krüptoraha tegevustele keskendunud ettevõtet. Kuid enne sellise ettevõtte alustamist on oluline võtta arvesse sellele tööstusharule spetsialiseerunud juristide nõuandeid ja soovitusi.

 • Milliseid eeliseid pakub Eesti õigusruum krüptoäride jaoks?

  Esiteks peaksid ettevõtjad, kes otsustavad alustada oma kutsetegevust krüptovaluutaäri valdkonnas, määrama oma ettevõtte avamiseks soodsa riigi. Krüptoäri üks jõukamaid riike on Eesti, mis tunnustab krüptorahaga seotud tegevusi ja omab selliste ettevõtete jaoks seadusandlust. Lisaks on Eestil soodne keskkond ettevõtlusega alustamiseks ja tegutsemiseks, mida tõendab kolmas koht Euroopa riikide seas idufirmade asutamisel. Tänu oma arenenud digitaristule saab iga ettevõtja, kes on Eesti resident või mitteresident, hõlpsasti luua ettevõtte ja hallata seda interneti kaudu elektroonilise residendikaardi abil. Kogu ettevõtte asutamise protsess Eestis võtab aega vaid ühe päeva ja nõuab minimaalseid kulusid nii registreerimiseks kui ka ettevõtte edasiseks ülalpidamiseks.

  Seega on enne oma tegevuse alustamist krüptovaluutaäri valdkonnas vaja uurida jurisdiktsioone, mis tunnustavad krüptovaluuta tegevusi seadusandlikul tasandil ja väljastavad asjakohaseid litsentse ja lube. Nagu varem mainitud, on üks parimaid riike sellise äri korraldamiseks Eesti.

 • Mida kujundab ennast virtuaalvääringute teenuse pakkuja tegevusloa taotlemise protseduur?

  Teine oluline punkt ettevõtjate jaoks krüptovaluuta tegevuste valdkonnas on krüptolitsentsi hankimine. See litsents annab loa krüptovaluuta äri ajamiseks. Ilma krüptolitsentsita tegutsedes rikub ettevõte kõige sagedamini selle riigi seadusi, kus see asub, mis võib põhjustada suuri trahve või isegi kriminaalvastutust. Olles saanud krüptovaluuta litsentsi, töötab teie ettevõte valitsusasutuste reguleerimise alusel. Lisaks suurendab teie ettevõte krüptovaluuta litsentsi saamisega oma usaldusväärsust ja usaldust klientide ja äripartnerite poolt ning muutub konkurentide seas atraktiivsemaks.

  Sellise litsentsi abil saate seaduslikult salvestada klientide virtuaalvaluutasid, kasutada ülekande tegemiseks krüptovaluuta rahakotti ning avada krüptovaluuta vahetus, mis annab teile võimaluse krüptovaluutat vahetada, müüa või osta. Seega, alustades oma krüptovaluutale keskendunud äri, peaksite kindlasti hankima litsentsi, mis annab õiguse sellistele tegevustele, et vältida suuri trahve või isegi kriminaalvastutust.

 • Raamatupidamine vastavalt kohaldatavatele määrustele

  Kolmas soovitus ettevõtjale krüptorahaga seotud tegevuste valdkonnas on kohustuslik raamatupidamine vastavalt kehtivatele eeskirjadele, sealhulgas kliendifondide ja ettevõtte fondide arvestus vastavalt krüptovaluutade praegustele määradele. Selline nõue on kohustuslik kõigile ettevõtetele, et riigiasutused saaksid tutvuda ettevõtte finantsseisundi, tegevustulemuste ja rahavoogudega. Sellisel juhul saate raamatupidamist pidada nii iseseisvalt kui ka täistööajaga raamatupidaja abiga või tellida meie ettevõtte teenuseid raamatupidamise pakkumiseks. Oluline on meeles pidada, et kvaliteetse raamatupidamisorganisatsiooni olemasolu on ettevõtte eduka arengu üks peamisi tingimusi.

 • Looge infrastruktuuri projekti toimimiseks

  Neljas soovitus krüptorahaäri valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele on luua projekti toimimiseks infrastruktuur. Selleks peate avama konto maksesüsteemis, pangas või krüptobörsil. Kui soovite teenust kasutada, võite võtta ühendust meie ettevõttega. Konto avamine annab teile võimaluse teha tehinguid digitaalsete valuutade abil. Näiteks annab konto avamine krüptobörsil teile võimaluse vahetada virtuaalset raha seaduslikult fiat-valuutade vastu ja vastupidi, samuti vahetada, müüa või osta krüptovaluutasid.

 • Integreerige tõhusad AML/KYC meetmed oma ettevõttesse

  Veel üks soovitus krüptoraha valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele on 5 tõhusa AML/ KYC meetme integreerimine teie ettevõttesse. Sellisel juhul peate määrama AML ametniku, kes tegeleb kõigi finantskuritegude vastu võitlemise protsessidega, võttes ettevõtte töösse tõhusaid AML/KYC meetmeid. Saate ise valida sobiva kandidaadi või tellida meie teenused AML-i ametnike otsimiseks, värbamiseks, koolituseks ja täiendkoolituseks, mille leiate üksikasjalikult meie veebisaidilt või saate üksikasjalikumat teavet, võttes meiega ühendust.

  Lisaks on vaja oma ettevõttesse integreerida ka funktsionaalsed ja turvalised IT-lahendused. Sellisel juhul on oluline valida õige IT-strateegia ja integreerida see töösse, et luua tootlik digitaalne taristu. Selline IT-lahenduste tõhus kasutamine aitab teie ettevõttel optimeerida peamisi äriprotsesse ning tõhusamalt hallata ja töötada olulise teabega. Lisateabe saamiseks IT-lahenduste rakendamise kohta teie ettevõttes võtke meiega nõu saamiseks ühendust.

 • Terms & Conditions, Privacy policy, AML policy väljatöötamine

  Viimane oluline soovitus krüptoäri valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele on kliendisuhete õigusliku komponendi, sealhulgas Terms & Conditions, Privacy policy, AML policy , kliendikaebuste käsitlemise korra ja paljude muude asjakohaste protsesside arendamine. Hästi väljaehitatud suhete süsteem klientidega tagab ettevõttele kõrgema kliendilojaalsuse taseme ja aitab kaasa selle aktiivsele arengule.

Seega, alustades oma tegevust krüptovaluutaäri valdkonnas, on oluline võtta arvesse mõningaid soovitusi ja näpunäiteid, mis aitavad tulevikus ettevõtte arengut. Ülaltoodud peamised soovitused on valida õige riik krüptoettevõtte avamiseks ja krüptovaluutadega töötamiseks vajaliku krüptolitsentsi saamiseks. Lisaks on oluline pidada oma ettevõtte raamatupidamisarvestust, luua projekti toimimiseks infrastruktuur, integreerida tõhusad AML/KYC meetmed ja turvalised IT-lahendused. On vaja välja töötada juriidiline osa suhetest klientidega oma ettevõttes. Kui olete krüptoäri valdkonnas juhtiv ettevõtja, võite abi saamiseks meiega ühendust võtta ja meist saab hea meelega teie äripartner krüptovaluutadega töötamisel.

krüptovaluutabörsid
Ettevõtte kontode avamine
krüptoraha börsidel krüptoraha litsentsiga Eesti ettevõtetele

Praegu koosneb krüptovaluutaäri krüptovaluuta vahetustest. Arvestades krüptovaluutade suurt populaarsust, on krüptobörside avamine kõige asjakohasem suund.

Mis on krüptovaluutabörs?

See on veebipõhine vahendusplatvorm ostja ja müüja vahel. See teenus annab teile võimaluse:

 • Vahetage virtuaalraha seaduslikult fiat-valuutade vastu või vastupidi
 • Vahetage omavahel erinevaid krüptovaluutasid
 • Ostke ja müüge erinevaid krüptovaluutasid
 • Võtke välja börsilt fiati või virtuaalse raha

Oluline on märkida, et krüptovaluuta vahetamiseks ei ole selles küsimuses vaja olla professionaal. Krüptobörsil saate algstaadiumis kasumit teenida, koolitades ja jälgides krüptovaluutade määra muutust veebis.

Kõige populaarsemad krüptovaluutabörsid

Pärast krüptovaluuta litsentsi saamist saab teie ettevõte alustada kauplemist krüptovaluuta börsil.

Olles saanud krüptovaluuta litsentsi, Teie, saate juriidilise isikuna, oma tegevust alustada krüptobörsil. Erinevalt teistest jurisdiktsioonidest ei maksustata Eesti ettevõtete jaotamata kasumilt tulumaksu, mis võimaldab teenida kontolt tulu ja mitte maksta makse kuni rahaliste vahendite jaotamiseni dividendide või palgamaksetena.

partnerlus

Pakume teile kõiki vajalikke teenuseid krüptolitsentsi saamiseks ja ettevõtte konto avamiseks krüptovaluuta börsil.

Konsultatsiooni saamiseks jätke oma number!

Meie müügispetsialist helistab teile lähiajal tagasi,
vastab kõigile küsimustele ja saadab litsentsi saamise protseduuri juhised.

Kohustuslik väli
krüptolitsentsi nõustaja